Ayaklı Modern Saksılar

Metal ayaklı dekoratif şık fiber saksılar. Dilediğiniz modelde ve boyutlarda ayaklı şık dekoratif saksı imalatı yapmaktayız. Sizlerin belirlediği özel ölçüler ve modelde imalat ediyoruz.

Belediye Peyzaj Çiçeklikleri

Belediye peyzaj düzenlemelerinde uygulanan fiberglas çiçeklik saksılıkları, dış ortamlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. İstenilen Sınırsız Ölçü ve sınırsız renkte imalatı yapılmaktadır.

Teras Bahçe Saksılıkları

Teras ve Bahçelerde kullanılan polyester fiber çiçeklikler bir set oluşturması ve estetik görünümüyle fark yaratır. Genelde Müşterilerimizin tercihi Dikdörtgen model saksılardır. Farklı kare, yuvarlak kare kübik model saksılarda sık olmamakla birlikte tercih edilebiliyor.

Fiber Saksı Nedir? Neden Fiber Saksı?

Fiber saksı nedir? Nasıl yapılır? Polyester ve Cam elyaf liflerinin karışımı ile, bir model üzerinden kalıp alınan, kalıp üzerinden el yatırma yöntemi ile çalışılıp kalıptan kopya alınan bir saksı üretim yöntemidir. Kalıplar yuvarlak, silindir, dikdörtgen, kare veya dekoratif olarak dizayn edilip üretime alınabilir. Diğer saksı üretimlerine göre yapılışı kolay değildir. Usta ellerde işlenip bedensel ve Daha fazla okuyunFiber Saksı Nedir? Neden Fiber Saksı?[…]