DİKDÖRTGEN YATAY SAKSI İMALATI

Dikdörtgen yatay saksı imalatı Düşmez polyester fiber saksı firmamız tarafından üretilmektedir. Dikdörtgen saksı modelleri diğer saksı modellerine göre daha çok tercih edilmektedir. Cafe ve Restaurant önlerinde ve yanlarında seperatör duvar görevi gördüğü için ve şık görünmesi nedenleri en başta gelen tercihtir. Fiberglas Dikdörtgen saksılar istenilen sınırsız renk ve sınırsız istediğiniz ölçülerde imal edilir. 
İç ve dış mekânlarda uyumlu, hazneli ve haznesiz, gizli tekerlekli ve ayaklı seçenekleri vardır. İstediğiniz Bütün mekânlara uyum sağlar mekânlarda ayrı bir güzellik oluşturur.
Dikdörtgen model fiber saksı imalat konusunda firmamızın Türkiye’nin hemen her yerinde kurumsal veya bireysel değerli referansları vardır.  Fiberglass Polyester saksı imalatı hakkında Referanslarımız ve Fiyat bilgisi için firmamızdan iletişim bölümünden bilgi alabilirsiniz.
 

DİKDÖRTGEN YATAY SAKSI İMALATI” üzerine 2 yorum

    • Aziz bey merhaba,
      Saksı üretiminde istediğiniz ölçülerde yapılmaktadır. Saksı ölçulerinizi ve adet bilgisini info@dusmezpolyester.com mail adresimize veya 0 507 406 3532 nolu telefon numaramızdan WhatsApp yolu ile yada arayarak belirtirseniz fiyat bilgisi verebiliriz. Model, renk ve Ölçü de sinir yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir